1 hodnocení

Wolf´s - Rim Shild renovátor pneumatik a ochranný tmel

Kola na vašem autě jsou stejně důležitá jako zbytek vozu, proto Wolf´s vyvinul Rim Shild, renovátor pneumatik a ochranný tmel na kola s dlouhodobým účinkem. Renovátor pneumatik Rim Shild vašim kolům poskytne bezkonkurenční ochrannou vrstvu s nano technologií, zanechává lesklý povrch a chrání před ulpěním nečistot, brzdného prachu, soli atd. Čištění kol bude mnohem snazší.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88748
Značka: Wolf´s
817 Kč –40 % 490,20 Kč 593,10 Kč včetně DPH
Nano Rim Sealant
Akce Výprodej
817 Kč –40 %

Kola na vašem autě jsou stejně důležitá jako zbytek vozu, proto Wolf´s vyvinul Rim Shild, renovátor pneumatik a ochranný tmel na kola s dlouhodobým účinkem. Renovátor pneumatik Rim Shild vašim kolům poskytne bezkonkurenční ochrannou vrstvu s nano technologií, zanechává lesklý povrch a chrání před ulpěním nečistot, brzdného prachu, soli atd. Čištění kol po aplikaci renovátoru pneumatik Rim Shild bude mnohem snazší. 

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu