Neohodnoceno

Wolf´s - Rim Shild renovátor pneumatik a ochranný tmel

Kola na vašem autě jsou stejně důležitá jako zbytek vozu, proto Wolf´s vyvinul Rim Shild, renovátor pneumatik a ochranný tmel na kola s dlouhodobým účinkem. Renovátor pneumatik Rim Shild vašim kolům poskytne bezkonkurenční ochrannou vrstvu s nano technologií, zanechává lesklý povrch a chrání před ulpěním nečistot, brzdného prachu, soli atd. Čištění kol bude mnohem snazší.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88748
Značka: Wolf´s
892 Kč 1 079 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Kola na vašem autě jsou stejně důležitá jako zbytek vozu, proto Wolf´s vyvinul Rim Shild, renovátor pneumatik a ochranný tmel na kola s dlouhodobým účinkem. Renovátor pneumatik Rim Shild vašim kolům poskytne bezkonkurenční ochrannou vrstvu s nano technologií, zanechává lesklý povrch a chrání před ulpěním nečistot, brzdného prachu, soli atd. Čištění kol po aplikaci renovátoru pneumatik Rim Shild bude mnohem snazší. 

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big