Neohodnoceno

Wolf´s - Trim Coat čistič pneumatik s nano technologií

Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat přivádí vybledlé pneumatiky zpět do života. Nano ochrana tohoto čističe pneumatik je navržena tak, aby pronikala hluboko do ošetřovaného povrchu, místo aby zůstávala na povrchu, jako u mnoha jiných produktů, což pomáhá lépe obnovit přirozený vzhled a udržet jej. Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat dává ošetřenému povrchu bezkonkurenční trvanlivost, přirozený lesk a hydrofobní vlastnosti.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88749
Značka: Wolf´s
942 Kč 1 140 Kč včetně DPH

Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat přivádí vybledlé pneumatiky zpět do života. Nano ochrana tohoto čističe pneumatik je navržena tak, aby pronikala hluboko do ošetřovaného povrchu, místo aby zůstávala na povrchu, jako u mnoha jiných produktů, což pomáhá lépe obnovit přirozený vzhled a udržet jej. Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat dává ošetřenému povrchu bezkonkurenční trvanlivost, přirozený lesk a hydrofobní vlastnosti. Čistič pneumatik pro profesionály i hobby uživatele s perfektním výsledkem a dlouhou trvanlivostí díky nano technologii.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big