2 hodnocení

Wolf´s - Trim Coat čistič pneumatik s nano technologií

Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat přivádí vybledlé pneumatiky zpět do života. Nano ochrana tohoto čističe pneumatik je navržena tak, aby pronikala hluboko do ošetřovaného povrchu, místo aby zůstávala na povrchu, jako u mnoha jiných produktů, což pomáhá lépe obnovit přirozený vzhled a udržet jej. Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat dává ošetřenému povrchu bezkonkurenční trvanlivost, přirozený lesk a hydrofobní vlastnosti.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88749
Značka: Wolf´s
863 Kč –40 % 517,80 Kč 626,50 Kč včetně DPH
nano dressing
Akce Výprodej
863 Kč –40 %

Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat přivádí vybledlé pneumatiky zpět do života. Nano ochrana tohoto čističe pneumatik je navržena tak, aby pronikala hluboko do ošetřovaného povrchu, místo aby zůstávala na povrchu, jako u mnoha jiných produktů, což pomáhá lépe obnovit přirozený vzhled a udržet jej. Čistič pneumatik s nano technologií Trim Coat dává ošetřenému povrchu bezkonkurenční trvanlivost, přirozený lesk a hydrofobní vlastnosti. Čistič pneumatik pro profesionály i hobby uživatele s perfektním výsledkem a dlouhou trvanlivostí díky nano technologii.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu