3 hodnocení

Wolf´s - Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta

Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta slouží k ošetření automobilových sedadel, koberců, střech kabrioletů a dalších textilních povrchů. Textile Coat vytváří na povrchu textilie tenkou ochrannou vrstvu, která pomáhá zabránit pronikání nečistot a kapalin do povrchu. Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta snižuje opotřebení a žmolkování textilií a pomáhá udržovat ošetřené povrchy déle čisté.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88750
Značka: Wolf´s
808 Kč –40 % 484,80 Kč 586,60 Kč včetně DPH
Nano Textile Sealant
Akce Výprodej
808 Kč –40 %

Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta slouží k ošetření automobilových sedadel, koberců, střech kabrioletů a dalších textilních povrchů. Textile Coat vytváří na povrchu textilie tenkou ochrannou vrstvu, která pomáhá zabránit pronikání nečistot a kapalin do povrchu. Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta snižuje opotřebení a žmolkování textilií a pomáhá udržovat ošetřené povrchy déle čisté. Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta je skvělým pomocníkem pro prodloužení životnosti a pěkného vzhledu veškerých textilií. Textile Coat dlouhodobá ochrana textilií auta se jednoduše nastříká na povrch textilie a nechá zaschnout.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu