2 hodnocení

Wolf´s - The Multi autošampon a multifunkční čistič pro mytí aut

Autošampon a univerzální čistič speciálně vyvinutý pro čištění všech povrchů vozidla, zevnitř i zvenčí. Receptura tohoto autošamponu byla speciálně navržena bez agresivních chemikálií a je pH neutrální. Uživatelsky přívětivý autošampon, dostatečně odolný na čištění otvorů kol, pneumatik, plastů, autolaků, ale také motorových prostor. Při správném ředění je tento autošampon také dostatečně šetrný k bezpečnému čištění koberců, vnitřních plastů a všech druhů kůže.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88757
Značka: Wolf´s
362 Kč –40 % 217,20 Kč 262,80 Kč včetně DPH
all purpose cleaner, the multi
Akce Výprodej
362 Kč –40 %

Autošampon a univerzální čistič speciálně vyvinutý pro čištění všech povrchů vozidla, zevnitř i zvenčí. Receptura tohoto autošamponu byla speciálně navržena bez agresivních chemikálií a je pH neutrální. Uživatelsky přívětivý autošampon, dostatečně odolný na čištění otvorů kol, pneumatik, plastů, autolaků, ale také motorových prostor. Při správném ředění je tento autošampon také dostatečně šetrný k bezpečnému čištění koberců, vnitřních plastů a všech druhů kůže. Díky ředicím poměrům 1:20 až 1:1 je „The Multi“ velmi ekonomický a mimořádně univerzální.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu