3 hodnocení

Concept - Leather Care Creme kondicionér a ochrana kůže auta

Kondicionér a ochrana kůže auta vhodný pro ošetření sedaček a všech částí interiéru z pravé kůže. Špičková ochrana s dlouhou trvanlivostí. Kondicionér a ochrana kůže Leather Care Creme vyživuje všechny druhy kůže, čistí, vyživuje a chrání. Obsahuje přírodní lanolin a vosky, které oživí vybledlé barvy, zjemňují povrch a obnovují přirozenou pružnost s velmi dlouhou životností. Doporučujeme aplikovat po vyčištění kůže čističem Leather Cleaner.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88161
Značka: Concept
723 Kč 874,80 Kč včetně DPH
Leather Care Creme 1L
Tip

Kondicionér a ochrana kůže auta vhodný pro ošetření sedaček a všech částí interiéru z pravé kůže. Špičková ochrana s dlouhou trvanlivostí. Kondicionér a ochrana kůže Leather Care Creme vyživuje všechny druhy kůže, čistí, vyživuje a chrání. Obsahuje přírodní lanolin a vosky, které oživí vybledlé barvy, zjemňují povrch a obnovují přirozenou pružnost s velmi dlouhou životností. Kondicionér a ochrana kůže auta Leather Care Creme se velmi snadno aplikuje. Malé množství kondicionéru Leather Care Creme naneste na hadřík nebo houbičku, dobře rozetřete na vyčištěném koženém povrchu, nechte vsáknout. Doporučujeme aplikovat po vyčištění kůže čističem Leather Cleaner.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu