Marta, neodolatelné deodoranty / parfémy nejen pro vaše vozidlo

Marta, neodolatelné deodoranty / parfémy nejen pro vaše vozidlo: 

• parfém do auta Marta la Farfalla ve tvaru motýlka, který po vložení k větracím otvorům vozidla uvolňuje vůni, vhodný také pro menší prostory, šatny, botníky,      skříně atd
• osvěžovače vzduchu ve spreji vhodné pro vozidlo i interiér
• difuzéry s tyčinkami pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany
• vonné karty pro auta, malé místnosti, zásuvky, skříně, botníky, atd

Exkluzivní vůně s italskými a francouzskými esencemi.

Marta la Farfalla - vonný motýlek:
Autentický a inovační design Marta la Farfalla chráněný autorským právem. Zadní strana motýla navržena tak, aby se zvýšila plocha obtékaná vzduchem a tím zvýšila účinnost šíření vůně do prostoru. Intenzitu je možno regulovat zvýšením nebo snížením teploty vzduchu proudícího z ventilátoru. Teplý vzduch zvyšuje uvolňování vůně, při zapnuté klimatizaci se uvolňování snižuje. Díky svému složení je vůně do auta Marta la Farfalla pružná a lehká. Vůně do auta Marta la Farfalla nezanechává žádné mastné stopy na rukou nebo automobilových dílech.
Marta card - vonné karty:
Měkká gumová karta se saténovou stuhou skvěle provoní zásuvky, šatníky, auta, botníky, tašky, kufry a další malé prostory. Nezanechává skvrny ani mastnotu. Esence jsou přímo zabudovány do gumy, proto karty neobsahují žádné prášky ani granule, které by znečišťovaly. Takto
„zapouzdřená“ vůně přináší dlouhou životnost. I po měsících, uvolňuje esenci lehce a postupně. Progresivní emise vůně umožňují ocenit všechny její nuance, aniž by byly příliš invazivní a vtíravé.
Marta home fragnance - interiérové difuzéry:

Elegantní skleněný difuzér pro provonění místnosti s devíti dřevěnými tyčinkami. Velikost difuzéru je vhodná pro provonění místností o ploše do 20 m2, pro větší prostory je vhodné použít více difuzérů. Parfém vydrží přibližně měsíc za optimálních teplotních podmínek.
Marta - osvěžovače vzduchu ve spreji:
Marta la Farfalla rozšířila svou nabídku o řadu exkluzivních vůní do auta / osvěžovačů vzduchu s postřikovačem vhodných pro pokoje, auta, karavany, kanceláře, šatní skříně, čalounění, obuv atd. Vůni rozprašte přímo do prostoru nebo ze vzdálenosti 20 cm naneste na tkaninu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení