Novinky

Zirconite - Bead Magik vysoce hydrofobní povlak na auto s trvanlivostí 6-9 měsíců

Pokročilý vysoce hydrofobní nano polysiloxanový povlak Bead Magic z řady Zirconite ochrání vaše vozidlo na 6-9 měsíců před povětrnostními vlivy, znečištěním a zvýší jeho odolnost proti poškrábání a oděru.

• Ultimátní v odvodu kapek vody:
Pokročilý, vysoce hydrofobní nano polysiloxanový ochranný povlak vyvinutý pro zlepšení a udržení dokonalého efektu “Lotos Leaf” po aplikaci ochranného povlaku Zirconite, ale i povrchů jiných značek.

• Neuvěřitelná povrchová úprava s vysokým skluzem:
Odpuzuje vodu a nahromaděné nečistoty a zabraňuje jejich usazování.

• Odolnost:
Zvyšuje odolnost proti poškrábání a oděru.

• Rychlá aplikace i vytvrzení:
Ochranný povlak pro rychlé utěsnění většiny exteriérových povrchů • lak • sklo • plastové díly • kola - vytvrzuje do 10 minut!

• Dlouhotrvající:
průměrná trvanlivost 6 -9 měsíců.

• Snadná aplikace

Co jsou to polysiloxany?
Polysiloxany jsou anorganicko-organické polymery s obecným vzorcem [R2SiO]n, kde R je organický substituent. Kostra je tvořena řetězcem, ve kterém se střídají atomy křemíku a kyslíku. Tato chemická skupina je velmi stabilní a může z ní být připraven prakticky nekonečný řetězec. Výsledkem je velmi vysoká odolnost.

Balení: 300 ml

 Zirconite_HighResolution_28092020_MANCPHOTO142_sm

Marta, neodolatelné deodoranty / parfémy nejen pro vaše vozidlo

Marta, neodolatelné deodoranty / parfémy nejen pro vaše vozidlo: 

• parfém do auta Marta la Farfalla ve tvaru motýlka, který po vložení k větracím otvorům vozidla uvolňuje vůni, vhodný také pro menší prostory, šatny, botníky,      skříně atd
• osvěžovače vzduchu ve spreji vhodné pro vozidlo i interiér
• difuzéry s tyčinkami pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany
• vonné karty pro auta, malé místnosti, zásuvky, skříně, botníky, atd

Exkluzivní vůně s italskými a francouzskými esencemi.

Marta la Farfalla - vonný motýlek:
Autentický a inovační design Marta la Farfalla chráněný autorským právem. Zadní strana motýla navržena tak, aby se zvýšila plocha obtékaná vzduchem a tím zvýšila účinnost šíření vůně do prostoru. Intenzitu je možno regulovat zvýšením nebo snížením teploty vzduchu proudícího z ventilátoru. Teplý vzduch zvyšuje uvolňování vůně, při zapnuté klimatizaci se uvolňování snižuje. Díky svému složení je vůně do auta Marta la Farfalla pružná a lehká. Vůně do auta Marta la Farfalla nezanechává žádné mastné stopy na rukou nebo automobilových dílech.
Marta card - vonné karty:
Měkká gumová karta se saténovou stuhou skvěle provoní zásuvky, šatníky, auta, botníky, tašky, kufry a další malé prostory. Nezanechává skvrny ani mastnotu. Esence jsou přímo zabudovány do gumy, proto karty neobsahují žádné prášky ani granule, které by znečišťovaly. Takto
„zapouzdřená“ vůně přináší dlouhou životnost. I po měsících, uvolňuje esenci lehce a postupně. Progresivní emise vůně umožňují ocenit všechny její nuance, aniž by byly příliš invazivní a vtíravé.
Marta home fragnance - interiérové difuzéry:

Elegantní skleněný difuzér pro provonění místnosti s devíti dřevěnými tyčinkami. Velikost difuzéru je vhodná pro provonění místností o ploše do 20 m2, pro větší prostory je vhodné použít více difuzérů. Parfém vydrží přibližně měsíc za optimálních teplotních podmínek.
Marta - osvěžovače vzduchu ve spreji:
Marta la Farfalla rozšířila svou nabídku o řadu exkluzivních vůní do auta / osvěžovačů vzduchu s postřikovačem vhodných pro pokoje, auta, karavany, kanceláře, šatní skříně, čalounění, obuv atd. Vůni rozprašte přímo do prostoru nebo ze vzdálenosti 20 cm naneste na tkaninu.

2 položek celkem
Zpět do obchodu