2 hodnocení

Marta la Farfalla XXL Floral - vůně do auta / vonný motýlek

Vůně do auta / vonný motýlek ve velikosti XXL s parfemací Floral. Éterická vůně Floral je reprodukcí vůní přírody na jaře, kdy květy začínají kvést, a uvolňují nejintenzivnější a nejzajímavější vůni. Vůně sezóny charakterizované spontánností, lehkostí a elegancí.

Skladem (5 ks)
Kód: 89541
Značka: Marta by Fra Ber
134 Kč 162,10 Kč včetně DPH
Kategorie: Vůně do auta
Hmotnost: 0.1 kg

Exkluzivní vůně do auta s italskými a francouzskými esencemi. Autentický a inovační design chráněný autorským právem. Zadní strana motýla navržena tak, aby se zvýšila plocha obtékaná vzduchem a tím zvýšila účinnost šíření vůně do prostoru. Intenzitu je možno regulovat zvýšením nebo snížením teploty vzduchu proudícího z ventilátoru. Teplý vzduch zvyšuje uvolňování vůně, při zapnuté klimatizaci se uvolňování snižuje. Díky svému složení je vůně do auta Marta la Farfalla pružná a lehká. Vůně do auta Marta la Farfalla nezanechává žádné mastné stopy na rukou nebo automobilových dílech.

Éterická vůně. Marta La Farfalla XXL Floral je reprodukcí vůní přírody na jaře, kdy květy začínají kvést, a uvolňují nejintenzivnější a nejzajímavější vůni. Vůně sezóny charakterizované spontánností, lehkostí a elegancí. Marta la Farfalla XXL Floral je o 40% větší než běžná verze Marta la Farfalla. Tento aspekt umožňuje parfumérovi dát až o 300% více vůně, a proto vydrží mnohem déle. Tato nová verze byla navíc vyrobena z inovativního materiálu s vysokým výkonem, pokud jde o intenzitu i stálost vůně v autě nebo v prostředí.

S vůní do auta Marta la Farfalla zažijete příjemný, dlouhotrvající pocit svěžesti, neváhejte vyzkoušet i další produkty z řady Marta.

Marta, neodolatelné parfémy nejen pro vaše vozidlo. Parfém do auta Marta la Farfalla ve tvaru motýlka, který pro vložení k větracím otvorům vozidla uvolňuje vůni, osvěžovače vzduchu ve spreji nebo difuzéry s tyčinkami pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany, vonné karty pro malé místnosti, zásuvky, skříně, botníky, auta atd.

Tipy na originální dárky vhodné pro každou příležitost.

Marta-Logo-20191216-320px_small

 

Zpět do obchodu