2 hodnocení

Fra Ber - Floor Universal Lavender čistič na podlahy

Univerzální čistič na podlahy, který snadno a rychle, bez oplachování, čistí všechny typy podlah. Floor Universal Lavender čistič na podlahy se zjasňujícím a obnovujícím účinkem. Snadno a rychle odstraňuje vrstvy mýdla, olejové a mastné skvrny a rychle schne. Díky svému speciálnímu efektu postupně opravuje drobné oděrky a škrábance, které způsobují matnost dlažby. Čistící přípravek dodá vašemu povrchu nový lesk a zářivou čistotu v jednom kroku. Vhodné pro čištění kameninových dlažeb, dlažeb z betonu, vápence, křemene, parket, linolea a pryže.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88907
Značka: Fra Ber
468 Kč –40 % 280,80 Kč 339,80 Kč včetně DPH
Floor Universal
Akce Výprodej
468 Kč –40 %

Univerzální čistič na podlahy, který snadno a rychle, bez oplachování, čistí všechny typy podlah. Floor Universal Lavender čistič na podlahy se zjasňujícím a obnovujícím účinkem. Snadno a rychle odstraňuje vrstvy mýdla, olejové a mastné skvrny a rychle schne. Floor Universal Lavender čistič na podlahy díky svému speciálnímu efektu postupně opravuje drobné oděrky a škrábance, které způsobují matnost dlažby. Floor Universal Lavender čistič na podlahy dodá vašemu povrchu nový lesk a zářivou čistotu v jednom kroku. Je vhodný pro čištění kameninových dlažeb, dlažeb z betonu, vápence, křemene, parket, linolea a pryže.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu