2 hodnocení

Fra Ber - Polish Plus Aroma čistič palubní desky s leskem a parfemací

Polish Plus Aroma je čistič palubní desky s leštidlem na vodní bázi vhodný nejen pro palubní desky, ale také pro obložení automobilů. Čistič palubní desky Polish Plus Aroma zajišťuje ochranu před UV, je ředitelný, po aplikaci zanechává povrch čistý a lesklý bez mastného pocitu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89510
Značka: Fra Ber
1 166 Kč 1 410,90 Kč včetně DPH
700209 FraBer Polish Plus Aroma Taniche
Tip

Polish Plus Aroma je čistič palubní desky s leštidlem na vodní bázi vhodný nejen pro palubní desky, ale také pro obložení automobilů. Čistič palubní desky Polish Plus Aroma zajišťuje ochranu před UV, je ředitelný, po aplikaci zanechává povrch čistý a lesklý bez mastného pocitu. Čistič palubní desky Polish Plus Aroma je vhodný pro profesionální použití, ale i pro hobby uživatele. Aplikace tohoto čističe palubní desky je velmi rychlá a snadná, nezanechává šmouhy či fleky, nebělí, zanechává ošetřené části měkké a vyživené. S parfemací.

• pH: 6,9

Ředění:

Přípravek používejte neředěný nebo jej zřeďte v poměru 1:3 (1 díl přípravku na 3 díly vody) pomocí odměrné lahvičky Fra-Ber. Postřikovačem rovnoměrně postříkejte povrch ze vzdálenosti 20 cm. Přípravek rovnoměrně rozetřete pomocí utěrky z mikrovlákna. Přetřete suchým hadříkem.
UPOZORNĚNÍ Přípravek neaplikujte na běhoun.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu