5 hodnocení

Xpert-60 - Luxury Carnauba karnaubský vosk na auto

Karnaubský vosk na auto vyrobený z nejčistšího brazilského palmového vosku. Vosk na auto Luxury Carnaba poskytuje vysokou ochranu pro všechny typy laků - s více jak o 50 % delší trvanlivostí než konvenční vosky na auto. Ideální pro ruční nebo strojové leštění, zůstává funkční i v těch nejteplejších klimatických podmínkách. Rychlé a snadné rozleštění do hlubokého lesku.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88199
488 Kč –40 % 292,80 Kč 354,30 Kč včetně DPH
Luxury Carnauba Wax 500ml
Akce Výprodej
488 Kč –40 %

Karnaubský vosk na auto vyrobený z nejčistšího brazilského palmového vosku. Vosk na auto Luxury Carnaba poskytuje vysokou ochranu pro všechny typy laků - s více jak o 50 % delší trvanlivostí než konvenční vosky na auto. Karnaubský vosk na auto vhodný pro ruční nebo strojové leštění, zůstává funkční i v těch nejteplejších klimatických podmínkách. Rychlé a snadné rozleštění do hlubokého lesku.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu

Zpět do obchodu