Neohodnoceno

Wolf´s - The Hybrid - glazura s nano technologií na auto

The Hybrid je hybridní glazura na bázi SiO2 a akrylového polymeru, která je nepochybně produktem měnícím hru v automobilovém průmyslu, protože je první svého druhu, která vyplňuje drobné nedokonalosti laku a poskytuje bezkonkurenční ochranu nano povlaku. Glazura může být použita jako samostatný produkt nebo jako podkladová ochranná vrstva, která má být doplněna nano povlakem. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88743
Značka: Wolf´s
317 Kč –40 % 190,20 Kč 230,10 Kč včetně DPH
Nano Glaze
Akce Výprodej
317 Kč –40 %

The Hybrid je hybridní glazura na bázi SiO2 a akrylového polymeru, která je nepochybně produktem měnícím hru v automobilovém průmyslu, protože je první svého druhu, která vyplňuje drobné nedokonalosti laku a poskytuje bezkonkurenční ochranu nano povlaku. Glazura může být použita jako samostatný produkt nebo jako podkladová ochranná vrstva, která má být doplněna nano povlakem. Tato výplňová glazura vytváří extrémně vysoký lesk a lze ji aplikovat na všechny typy a barvy laků.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu