4 hodnocení

Fra Ber X-Wood nanotechnologická ochrana dřeva a teaku

Nanotechnologická ochrana dřeva a teaku. Dlouhotrvající impregnační prostředek vhodný pro všechny druhy dřeva s vlastnostmi odpuzujícími mastnotu a vodu. Zanechává povrch nedotčený, udržuje jej prodyšný a dlouhodobě chráněný před změnami barvy a vzhledu. Nezpůsobuje kluzkost povrchu. Snadná aplikace a rychlé schnutí. Ochrana před plísní a vlhkostí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 89053
Značka: Fra Ber
1 186 Kč –40 % 711,60 Kč 861 Kč včetně DPH
FraBer Tanica X wood
Akce Výprodej
1 186 Kč –40 %

Nanotechnologická ochrana dřeva a teaku. Dlouhotrvající impregnační prostředek vhodný pro všechny druhy dřeva s vlastnostmi odpuzujícími mastnotu a vodu. Zanechává povrch nedotčený, udržuje jej prodyšný a dlouhodobě chráněný před změnami barvy a vzhledu, díky obsažené nanotechnologii. Nezpůsobuje kluzkost povrchu. Snadná aplikace a rychlé schnutí. Ochrana před plísní a vlhkostí.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu