Neohodnoceno

Nanotechnologická impregnace X-Tex

Nano impregnace odpuzující olej a vodu. Možnosti použití: kůže, textilie (autosedačky, deštníky, stany, střechy kabrio). Produkt proniká hluboko do vlákna, rychle se odpařuje, odolává UV záření, účinkuje dlouhodobě. Zachovává barvu, prodyšnost a přirozené vlastnosti tkaniny. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89054
Značka: Fra Ber
743 Kč 899 Kč včetně DPH

Nano impregnace odpuzující olej a vodu. Možnosti použití: kůže, textilie (autosedačky, deštníky, stany, střechy kabrio). Produkt proniká hluboko do vlákna, rychle se odpařuje, odolává UV záření, účinkuje dlouhodobě. Zachovává barvu, prodyšnost a přirozené vlastnosti tkaniny. Spotřeba – cca 10 -15ml/m2.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.