8 hodnocení

Wolf´s - Deironizer odstraňovač rzi

Odstraňovač rzi Deironizer je nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak odstranit průmyslový spad, silniční znečištění, rez, prach z brzd a další železité nečistoty z laků, kol a brzd, oken a dalších dílů vozidla. Tento speciální pH neutrální odstraňovač rzi má konzistenci hustého přilnavého gelu, který je bezpečný pro všechny povrchy a typy kol.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88101
Značka: Wolf´s
350 Kč –40 % 210 Kč 254,10 Kč včetně DPH
fallout remover, deironizer
Akce Výprodej
350 Kč –40 %

Odstraňovač rzi Deironizer je nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak odstranit průmyslový spad, silniční znečištění, rez, prach z brzd a další železité nečistoty z laků, kol a brzd, oken a dalších dílů vozidla. Tento speciální pH neutrální odstraňovač rzi má konzistenci hustého přilnavého gelu, který je bezpečný pro všechny povrchy a typy kol. Odstraňovač rzi Deironizer lze použít k přípravě vozidla na leštění, ale může také pomáhat při odstraňování vosků (vyžaduje se míchání s dalšími produkty). Ekologicky nezávadný odstraňovač rzi, pH neutrální.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu