Neohodnoceno

Odstraňovač rzi "Deironizer"

Deironizer je nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak odstranit průmyslový spad, silniční znečištění, rez, prach z brzd a další železité nečistoty z laků, kol, oken a dalších dílů vozidla. Tento speciální pH neutrální produkt je silný přilnavý gel, který je bezpečný pro všechny povrchy a typy kol.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88101 88102 Zvolte variantu
Značka: Wolf´s
383 Kč 1 351 Kč od 383 Kč 463 Kč včetně DPH 1 635 Kč včetně DPH od 463 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Deironizer je nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak odstranit průmyslový spad, silniční znečištění, rez, prach z brzd a další železité nečistoty z laků, kol, oken a dalších dílů vozidla. Tento speciální pH neutrální produkt je silný přilnavý gel, který je bezpečný pro všechny povrchy a typy kol. Když se používá k přípravě vozidla na leštění. Může také pomáhat při odstraňování vosků a olejů (vyžaduje se míchání) díky dalším přidaným čisticím prostředkům a může výrazně snížit potřebné množství pěnivosti. Ekologicky nezávadný výrobek, pH neutrální.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big