3 hodnocení

Wolf´s - Black Out renovátor pneumatik

Renovátor pneumatik Black Out navrací vybledlé pneumatiky a gumové díly vozidel zpět k životu. Renovátor pneumatik gumu vyživuje, dává jí „mokrý vzhled“ a velmi odolný lesk. Obsažené látky zajišťují vysokou ochranu proti UV záření, éterické oleje a chemikálie pomohou omladit vysušené pneumatiky a gumové obložení, čímž prodlouží jejich životnost a navrátí jim hezký a nový vzhled.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88735
Značka: Wolf´s
499 Kč –40 % 299,40 Kč 362,30 Kč včetně DPH
tire and trim gel, black out, opravit tvar
Akce Výprodej
499 Kč –40 %

Renovátor pneumatik Black Out navrací vybledlé pneumatiky a gumové díly vozidel zpět k životu. Renovátor pneumatik gumu vyživuje, dává jí „mokrý vzhled“ a velmi odolný lesk. Látky obsažené v tomto renovátoru pneumatik zajišťují vysokou ochranu proti UV záření, éterické oleje a chemikálie pomohou omladit vysušené pneumatiky a gumové obložení, čímž prodlouží jejich životnost a navrátí jim hezký a nový vzhled.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu