2 hodnocení

EvoEnzymes - Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut s enzymy

Parfémovaný čistič čalounění aut se silným účinkem. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut s enzymy kombinuje čisticí účinek tradičního Lava Interni B Aroma s exkluzivní enzymatickou technologií, která zhutňuje vlákna a odstraňuje pachy. Odstraňuje všechny nečistoty z tkanin, oživuje barvy. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut nezanechává žádné stopy na ošetřovaných tkaninách a rychle schne. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků, která trvá i po aplikaci. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut radikálně pohlcuje pachy, a to díky úplné biodegradaci molekul nečistoty.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88156
718 Kč 868,80 Kč včetně DPH

Parfémovaný čistič čalounění aut se silným účinkem. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut s enzymy kombinuje čisticí účinek tradičního Lava Interni B Aroma s exkluzivní enzymatickou technologií, která zhutňuje vlákna a odstraňuje pachy. Odstraňuje všechny nečistoty z tkanin, oživuje barvy. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut nezanechává žádné stopy na ošetřovaných tkaninách a rychle schne. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků, která trvá i po aplikaci. Lava Interni B Aroma čistič čalounění aut radikálně pohlcuje pachy, a to díky úplné biodegradaci molekul nečistoty. Nádherná svěží vůně zanechá hluboký dojem.

• čistí textilie důkladně a rychle

• perfektně odstraní organické zbytky

• silná kontrola zápachu díky úplné biologické degradaci organických nečistot

• skvělá svěží a čistá vůně ohromí vaše zákazníky

• s obsahem enzymů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 11

Ředění: Nebulizátor: 1:25 - 1:50

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu