3 hodnocení

Concept - Leather Cleaner čistič na kožený interiér auta

Neutrální čistič na kožený interiér auta, sedačky, čalounění a další prvky z pravé kůže. Čistič na kožený interiér auta Leather Cleaner čistí kůži do hloubky, dobře odstraní i velké znečištění, včetně zabarvení od denimu. Zanechává přirozený lesk a obsahuje ochranné složky, které kůži oživí a zlepšují její odolnost proti znečištění. Po vyčištění čističem na kožený interiér auta Leather Cleaner doporučujeme ošetřit kůži kondicionérem Leather Care Creme, pro zvýšení ochrany a hloubkové vyživení kůže.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88163
Značka: Concept
352 Kč 425,90 Kč včetně DPH
Leather Soap and Conditioner 1L
Tip

Neutrální čistič na kožený interiér auta, sedačky, čalounění a další prvky z pravé kůže. Čistič na kožený interiér auta Leather Cleaner čistí kůži do hloubky, dobře odstraní i velké znečištění, včetně zabarvení od denimu. Zanechává přirozený lesk a obsahuje ochranné složky, které kůži oživí a zlepšují její odolnost proti znečištění. Aplikace čističe na kožený interiér auta Leather Cleaner je velmi snadná a rychlá. Malé množství čističe na kožený interiér naneste na hadřík a dobře rozetřete na kůži, aby došlo k odstranění všech skvrn a znečištění. Po vyčištění čističem na kožený interiér auta Leather Cleaner doporučujeme ošetřit kůži kondicionérem Leather Care Creme, pro zvýšení ochrany a hloubkové vyživení kůže.

 

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu