2 hodnocení

X-line - Spumone koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut. Spumone je předmývací prostředek s hustou pěnou. Velmi koncentrované složení aktivní pěny pro mytí aut Spumone s dvojitou silou je speciálně vyvinuto pro ty, kteří chtějí odstranit odolné nečistoty z ráfků a karoserie osobních i nákladních vozidel za pomoci husté a trvalé pěny, která se však snadno oplachuje. Aktivní pěna pro mytí auto Spumone dosahuje vynikajícího výsledku i s tvrdou vodou.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89523
3 245 Kč 3 926,50 Kč včetně DPH
79736 FraBer Tanica Spumone
Mycí linka Ruční mycí box

Koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut. Spumone je předmývací prostředek s hustou pěnou. Velmi koncentrované složení aktivní pěny pro mytí aut Spumone s dvojitou silou je speciálně vyvinuto pro ty, kteří chtějí odstranit odolné nečistoty z ráfků a karoserie osobních i nákladních vozidel za pomoci husté a trvalé pěny, která se však snadno oplachuje. Aktivní pěna pro mytí auto Spumone dosahuje vynikajícího výsledku i s tvrdou vodou, je bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Obsahuje povrchově aktivní látky s biologickou odbouratelností podle nařízení 648/2004.

Aktivní pěna vhodná pro následující použití:
• v automatických mycích systémech
• v samoobslužném mycím boxu
• pro ruční mytí
• pro kamiony
• vytváří hustou pěnu
• pH: 14

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu