2 hodnocení

EvoEnzymes - Wax vosk na auto s aktivními enzymy

Revoluční vosk na auto s aktivními enzymy, vytvořený na přírodní bázi bakterií a enzymů, s certifikací VDA. Lešticí a samo zasychající účinek tohoto vosku na auto, kombinuje řadu různých vlastností do jediné formule. Opravdu rychlá aplikace, nezanechává mastný film.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88434
6 039 Kč 7 307,20 Kč včetně DPH
wax
Tip Mycí linka Ruční mycí box

Revoluční vosk na auto s aktivními enzymy, vytvořený na přírodní bázi bakterií a enzymů, s certifikací VDA. Lešticí a samo zasychající účinek tohoto vosku na auto, kombinuje řadu různých vlastností do jediné formule. Opravdu rychlá aplikace, nezanechává mastný film. Tento vosk na auto s aktivními enzymy chrání plochy před povětrnostními vlivy a agresivními přípravky. Vozidlo je dokonale suché i při použití osmotické vody. Díky svému speciálnímu složení jsou i výsledky při použití osmózy optimální. Vosk na auto s aktivními enzymy Wax redukuje vodní rezidua díky enzymům, které rozkládají vápenné usazeniny, zbytky olejů a mastnoty atp. Radikální zadržování pachů díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Rychlé leštění pro automobily a jiné vnější povrchy, jako jsou plastové díly a nárazníky, dlouhodobá ochrana díky tvorbě neolejového filmu, který po aplikaci rozšiřuje svůj účinek, chrání povrchy před vlivy prostředí a agresivními produkty, rychle schne, díky svému speciálnímu složení má optimální výsledky také s osmotickou vodou, pomáhá čištění a recirkulaci vody za pomoci vhodných bakterií.

Vosk na auto s enzymy vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužných mycích boxech

• vhodný pro ruční mytí

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem aktivních enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 4,86

Ředění:

Čerpadlo: 30-50 pulzů
Dosatron: 0,5-0,8 %
Nebulisér: 1:100 - 1: 200

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu