2 hodnocení

Concept - 3C Cleaner Concentrate víceúčelový čistič pro extraktory

Rychle působící víceúčelový čistič na vinyl, PVC, plasty, textilie, koberce, hlavové opěrky apod. Víceúčelový čistič 3C Cleaner velmi snadno odstraňuje nikotinové zabarvení, má nízké pH a je uživatelsky přívětivý. Potlačená pěnivost umožňuje použití i pro strojní čištění a extrakci.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88001
Značka: Concept
944 Kč 1 142,20 Kč včetně DPH
3C 5L
Tip

Rychle působící víceúčelový čistič na vinyl, PVC, plasty, textilie, koberce, hlavové opěrky apod. Víceúčelový čistič 3C Cleaner velmi snadno odstraňuje nikotinové zabarvení, má nízké pH a je uživatelsky přívětivý. Potlačená pěnivost umožňuje použití víceúčelového čističe 3C Cleaner také pro strojní čištění a extrakci. S víceúčelovým čističem 3C Cleaner docílíte perfektní čistoty za krátký čas. 

Ředění:

RUČNÍ POUŽITÍ: Naneste zředěný roztok na povrch. Nechte působit. Důkladně opláchněte čistou vodou. POZNÁMKA: Neopláchnuté zbytky se nesmí nechat zaschnout na laku nebo čalounění, protože by tyto povrchy mohly být nepříznivě ovlivněny. POUŽITÍ STROJOVÉ: Čistící stroje na koberce/látky s odsáváním nečistot. Zřeďte produkt až 40 díly vody.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu