2 hodnocení

Fra Ber - Bersolux koncentrovaný autošampon se samoleštícím efektem

Samoleštící koncentrovaný autošampon s neutrálním složením vhodný pro vozidla a také čištění tvrdých povrchů obecně. Účinné látky v autošamponu jsou vysoce koncentrované a lze jej použít na všechny druhy laků. Autošampon má leštící účinek a je samoschnoucí. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 88011
Značka: Fra Ber
121 Kč –40 % 72,60 Kč 87,80 Kč včetně DPH
bersolux 1000 no gas
Akce Výprodej
121 Kč –40 %

Samoleštící koncentrovaný autošampon s neutrálním složením vhodný pro mytí vozidel, ale také pro čištění tvrdých povrchů obecně. Účinné látky v autošamponu jsou vysoce koncentrované a lze jej použít na všechny druhy laků. Autošampon má leštící účinek a je samoschnoucí. Autošmapon Bersolux vytváří jemnou světle modrou pěnu pro dokonalé čištění a lesk.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu