Neohodnoceno

Rychlá aktivní pěna Perfect Wash

Výkonný čistič, jehož formule překračuje všechny dosavadní hranice a zároveň zajišťuje vysokou bezpečnost použití. Jeho čisticí síla je přitom pouze jednou z výhod. Je podstatně účinnější a rychlejší, než všechny běžné prostředky na předmytí. Nové složení je dvakrát silnější než dosavadní jednosložkové prostředky na předmytí.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88245 88244 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
540 Kč 2 520 Kč od 540 Kč 653 Kč včetně DPH 3 049 Kč včetně DPH od 653 Kč včetně DPH
Perfect Wash
Mycí linka Ruční mycí box

Výkonný čistič, jehož formule překračuje všechny dosavadní hranice a zároveň zajišťuje vysokou bezpečnost použití. Jeho čisticí síla je přitom pouze jednou z výhod. Je podstatně účinnější a rychlejší, než všechny běžné prostředky na předmytí. Nové složení je dvakrát silnější než dosavadní jednosložkové prostředky na předmytí. Je bezpečný a šetrný k citlivým autodílům a materiálů, jako jsou plasty a hliníkové části, i k materiálům používaným na luxusních automobilech. Dává svobodu bezpečně umýt auto bez starosti o místní atmosférické podmínky, čas nebo značku auta. Technologické časy jsou zkráceny o polovinu, proto je možné snížit čas čištění a zvýšit produktivitu.

Produkt vhodný pro následující použití:

• v kartáčové mycí lince

• v samoobslužném mycím boxu

• lze aplikovat ručním rozprašovačem

• lze aplikovat tlakovým postřikovačem

• lze aplikovat ručně houbou

• vhodné pro vysokotlaký mycí stroj

• střední pěna

• pH: 13,7

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.