5 hodnocení

Fra Ber - Lustradry autošampon pro mytí bez vody a leštěnka na auto 2v1

Autošampon pro mytí aut bez vody a leštěnka na auto 2v1. Nanotechnologický autošampon a leštěnka na auto, produkt vhodný k čištění a zároveň ošetřování povrchů automobilů bez použití vody, nezanechává nežádoucí stopy. Autošampon odstraňuje nečistoty, leštěnka na auto ošetřuje a to vše v jednom kroku, nezanechává bílé skvrny, zbytky vodního kamene a zbytky hmyzu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (5 ks)
Kód: 88194
Značka: Fra Ber
150 Kč –40 % 90 Kč 108,90 Kč včetně DPH
lustradry 750 no gas
Akce Výprodej
150 Kč –40 %

Autošampon pro mytí aut bez vody a leštěnka na auto 2v1. Nanotechnologický autošampon a leštěnka na auto, produkt vhodný k čištění a zároveň ošetřování povrchů automobilů bez použití vody, nezanechává nežádoucí stopy. Autošampon odstraňuje nečistoty, leštěnka na auto ošetřuje a to vše v jednom kroku, nezanechává bílé skvrny, zbytky vodního kamene a zbytky hmyzu. Díky leštidlu, které autošampon obsahuje dává automobilu extra vysoký lesk, aniž by zanechal stopy mastnoty a vytváří vodotěsnou ochranu na oknech i karoserii auta.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu