Neohodnoceno

Mytí bez vody a lesk, 2 v 1, Lustradry

2 v 1, čisticí prostředek bez použití vody a leštidlo. Nanotechnologický produkt k čištění a ošetřování povrchů automobilů bez zanechání nežádoucích stop. Odstraňuje nečistoty, bílé skvrny, zbytky vodního kamene a zbytky hmyzu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88194
Značka: Fra Ber
119 Kč 144 Kč včetně DPH

2 v 1, čisticí prostředek bez použití vody a leštidlo. Nanotechnologický produkt k čištění a ošetřování povrchů automobilů bez zanechání nežádoucích stop. Odstraňuje nečistoty, bílé skvrny, zbytky vodního kamene a zbytky hmyzu. Díky svému leštění a ochrannému působení dodává extra vysoký lesk bez zanechání stop mastnoty a vytváří vodotěsnou ochranu na oknech i karoserii.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta la Farfallaexkluzivní automobilové vůně s italskými a francouzskými esencemi