1 hodnocení

Fra Ber - Togli Catrame odstraňovač dehtu

Togli Catrame odstraňovač dehtu, asfaltu, přírodních lepidel a pryskyřic. Charakteristický rychlou a jednoduchou aplikací. Togli Catrame odstraňovač dehtu je ideální pro karosérie automobilů, autoservisy a myčky aut.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 88379 88378 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
626 Kč 5 453 Kč od 626 Kč 757,50 Kč včetně DPH 6 598,10 Kč včetně DPH od 757,50 Kč včetně DPH
Togli catrame
Akce Výprodej

Togli Catrame odstraňovač dehtu, asfaltu, přírodních lepidel a pryskyřic. Charakteristický rychlou a jednoduchou aplikací. Togli Catrame odstraňovač dehtu je ideální pro karosérie automobilů, autoservisy a myčky aut. Togli Catrame odstraňovač dehtu rychle a efektivně odstraňuje znečištění a nezatěžuje povrchy.

• pH: n.a.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu