3 hodnocení

X-line - Lustrawax ochranný sealant na auto

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealalnt na autoLustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88919
2 734 Kč 3 308,10 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
X lustrawax
Tip Mycí linka

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealalnt na auto Lustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Lustrawax má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. Biologicky rozložitelný, obsahuje patentovanou UV ochranu, fluoropolymerní technologie, je parfémovaný, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Ochranný sealant na auto Lustrawax je vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• vhodný pro bezdotykové mytí

• vhodný pro ruční mytí

• vhodný pro motocykly

• pH: 5

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu