3 hodnocení

X-line - Lustrawax ochranný sealant na auto

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealant na auto Lustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88919
2 734 Kč 3 308,10 Kč včetně DPH
X lustrawax
Tip Mycí linka

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealalnt na auto Lustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Lustrawax má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. Biologicky rozložitelný, obsahuje patentovanou UV ochranu, fluoropolymerní technologie, je parfémovaný, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Ochranný sealant na auto Lustrawax je vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• vhodný pro bezdotykové mytí

• vhodný pro ruční mytí

• vhodný pro motocykly

• pH: 5

Ředění:

Čerpadlo: 10-20 pulzů průtok čerpadla 6 lt/h spotřeba na cyklus 10-20 ml
Dosatron: 0,5-2 %
Nebulizátor: 1:10-1:25
Pěnová pistole: neředěné až 1:9 (100 ml - neředěné)
Manuální aplikace: 5 ml/litr až 20 ml/litr. Pro dlouhotrvající ochranu můžete naředit 1 díl přípravku na 2 díly vody a nanést na vozidlo, počkat maximálně 2 minuty a opláchnout vodou. Maximální ochrana se projeví 12 hodin po ošetření.

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu