3 hodnocení

X-line - Lustrawax ochranný sealant na auto

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealalnt na autoLustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88919
2 938 Kč 3 555 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
X lustrawax
Mycí linka

Vysoce leský ochranný sealant na auto s efektem "lotus", který chrání povrchy proti atmosférickým vlivům a agresivním produktům. Ochranný sealalnt na auto Lustrawax vytváří ochrannou bariéru, která přilne k povrchu až na 4 měsíce. Lustrawax má samoschnoucí efekt, po aplikaci je povrch lesklý, hydrofobní a chráněný. Dlouhodobě zajišťuje lepší viditelnost za deště. Biologicky rozložitelný, obsahuje patentovanou UV ochranu, fluoropolymerní technologie, je parfémovaný, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Ochranný sealant na auto Lustrawax je vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• vhodný pro bezdotykové mytí

• vhodný pro ruční mytí

• vhodný pro motocykly

• pH: 5

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení