1 hodnocení

Zirconite - Stage 1 + Stage 2, ochranný povlak laku auta s nano technologií

Set produktů. Ochranný povlak laku auta s nano technologií aplikovaný ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží ochrana laku až 6 let.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88386
Značka: Zirconite
7 033 Kč –40 % 4 219,80 Kč 5 106 Kč včetně DPH
Nano glaze teflon acrylic coating, ST.1,2
Akce Výprodej
7 033 Kč –40 %

Ochranný povlak laku auta s nano technologií aplikovaný ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite je vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží ochrana laku až 6 let.

Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite, balení obsahuje:

1 l - Stage 1 Pre Glaze
1 l - Stage 2 Nano Glaze

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Zpět do obchodu