Neohodnoceno

Zirconite - Stage 1 + Stage 2, ochranný povlak laku auta s nano technologií

Set produktů. Ochranný povlak laku auta s nano technologií aplikovaný ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží ochrana laku až 6 let.

Skladem (4 ks)
Kód: 88386
Značka: Zirconite
7 907 Kč 9 567 Kč včetně DPH

Ochranný povlak laku auta s nano technologií aplikovaný ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite je vhodný pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží ochrana laku až 6 let.

Ochranný povlak laku auta s nano technologií Zirconite, balení obsahuje:

1 l - Stage 1 Pre Glaze
1 l - Stage 2 Nano Glaze

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení