1 hodnocení

Zirconite - Stage 1 + Stage 2 + Fabric protector, ochrana laku auta a textilií s nano technologií

Set produktů: ochrana laku auta s nanotechnologií a ochrana textilií s nano technologií. Ochrana laku auta s nanotechnologií aplikovaná ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochrana laku auta s nano technologií Zirconite je vhodná pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Balíček obsahuje také sprej pro ochranu textilií s nano technologií, vhodný pro sedačky, čalounění a textilní koberečky.

Skladem (1 ks)
Kód: 88052
Značka: Zirconite
3 273 Kč –40 % 1 963,80 Kč 2 376,20 Kč včetně DPH
Zirconite Professional Pack
Akce Výprodej
3 273 Kč –40 %

Set produktů: ochrana laku auta s nano technologií a ochrana textilií s nanotechnologií. Ochrana laku auta s nano technologií aplikovaná ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochrana laku auta s nano technologií Zirconite je vhodná pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Balíček obsahuje také sprej pro ochranu textilií s nanotechnologií, vhodný pro sedačky, čalounění a textilní koberečky.

Ochrana laku auta a textilií s nano technologií Zirconite, balení obsahuje:

500 ml - Stage 1 Pre Glaze
500 ml - Stage 2 Nano Glaze
Fabric&Carpet protector ve spreji

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Zpět do obchodu