Neohodnoceno

Zirconite - Stage 1 + Stage 2 + Fabric protector, ochrana laku auta a textilií s nano technologií

Set produktů: ochrana laku auta s nanotechnologií a ochrana textilií s nano technologií. Ochrana laku auta s nanotechnologií aplikovaná ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochrana laku auta s nano technologií Zirconite je vhodná pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Balíček obsahuje také sprej pro ochranu textilií s nano technologií, vhodný pro sedačky, čalounění a textilní koberečky.

Skladem (1 ks)
Kód: 88052
Značka: Zirconite
2 357 Kč 2 852 Kč včetně DPH
Zirconite Professional Pack
Akce Výprodej

Set produktů: ochrana laku auta s nano technologií a ochrana textilií s nanotechnologií. Ochrana laku auta s nano technologií aplikovaná ve dvou krocích, Stage 1 Preglaze + Stage 2 - Nano Glaze, s jedinečným UV filtrem. Zajistí nejlepší ochranu i v extrémních klimatických podmínkách, ať při vysokých mrazech, výkyvech teplot, či v žáru poušti. Ochrana laku auta s nano technologií Zirconite je vhodná pouze pro profesionální aplikaci. Při správné aplikaci, a následné údržbě pomocí Customer Care Pack, vydrží až 6 let. Balíček obsahuje také sprej pro ochranu textilií s nanotechnologií, vhodný pro sedačky, čalounění a textilní koberečky.

Ochrana laku auta a textilií s nano technologií Zirconite, balení obsahuje:

500 ml - Stage 1 Pre Glaze
500 ml - Stage 2 Nano Glaze
Fabric&Carpet protector ve spreji

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení