3 hodnocení

Fra Ber - Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta s nano technologií

Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta je produkt s nanotechnologií vhodný k ochraně jakéhokoli druhu textilie. Double Skin vytváří extra tenký prodyšný film, který vydrží dlouhodobě, na povrchu není vidět ani cítit na dotek. Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta dokáže utěsnit povrch vlákna a zabránit pronikání nečistot dovnitř.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88073
Značka: Fra Ber
190 Kč –40 % 114 Kč 137,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 1 kg
double skin
Akce Výprodej
190 Kč –40 %

Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta je produkt s nanotechnologií vhodný k ochraně jakéhokoli druhu textilie. Double Skin vytváří extra tenký prodyšný film, který vydrží dlouhodobě, na povrchu není vidět ani cítit na dotek. Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta dokáže utěsnit povrch vlákna a zabránit pronikání nečistot dovnitř. Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta se jednoduše aplikuje nastříkáním na povrch textilie, rychle zasychá.

Double Skin dlouhodobá ochrana textilií auta sprej 600 ml.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu