2 hodnocení

Fra Ber - Nano Lotus Shaum Cherry alkalický autošampon pro mycí linky

Specifický pěnivý alkalický autošampon Fra Ber určený pro automatické mycí systémy a kartáčové mycí linky, se speciálním superhydrofobním "lotosovým" efektem. Autošampon má leštící a zjasňující efekt, vytváří silný ochranný film. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (5 ks)
Kód: 89347
Značka: Fra Ber
2 173 Kč –40 % 1 303,80 Kč 1 577,60 Kč včetně DPH
nano lotos shaum
Akce Výprodej Mycí linka
2 173 Kč –40 %

Specifický pěnivý alkalický autošampon Fra Ber určený pro automatické mycí systémy a kartáčové mycí linky, se speciálním superhydrofobním "lotosovým" efektem. Autošampon má leštící a zjasňující efekt, vytváří silný ochranný film. Autošampon umožňuje snadné odstranění nečistot a zabraňuje poškození povrchu vozidla od kartáčů mycí linky v důsledku působení mechanických nečistot a jiných abrazivních materiálů, které se nacházejí na povrchu vozidla. Autošampon má třešňovou parfemaci pro větší dojem z mytí.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu