2 hodnocení

Fra Ber - Presoak 1.1 kyselá aktivní pěna pro mytí aut

Kyselá aktivní pěna pro mytí aut s inhibitory koroze pro první fázi předmytí v zařízeních bez kartáčů. Aktivní pěna pro mytí aut hluboce a účinně odstraňuje silniční špínu, organické zbytky a oxidy výfukových plynů. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (4 ks)
Kód: 88273
Značka: Fra Ber
1 811 Kč –40 % 1 086,60 Kč 1 314,80 Kč včetně DPH
Presoak1.1
Akce Výprodej Mycí linka
1 811 Kč –40 %

Kyselá aktivní pěna pro mytí aut s inhibitory koroze pro první fázi předmytí v zařízeních bez kartáčů. Aktivní pěna pro mytí aut Presoak 1.1 hluboce a účinně odstraňuje silniční špínu, organické zbytky a oxidy výfukových plynů. Nenapadá díly, s nimiž přichází do styku: těsnění, profily, pryžové díly, plastové díly. Aktivní pěna pro mytí aut určená pro všechny materiály nové generace. Připravuje vůz pro další fázi – alkalický proces. Nejprve použijte aktivní pěnu pro mytí aut Presoak 1.1 a následně pokračujte použitím aktivní pěny Presoak 2.2.

aktivní pěna po mytí aut vhodná pro následující použití:

• v mycí lince bez kartáčů

• vytváří vysokou pěnu

• pH: 0

Ředění:

Automatické bezdotykové mycí systémy: 60-120 ml / auto

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu