1 hodnocení

Concept - Glass Polish krémový čistič skel a oken auta

Čistič skel a oken Glass Polish je snadno aplikovatelný tekutý krém vhodný pro dokonalé čištění a leštění skla v interiéru a exteriéru. Čistič skel a oken auta Glass Polish má velmi nízký obsah křídy, nezanechává stopy na gumových obrubách a těsněních. Zlepšuje stírání stěračů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88109
Značka: Concept
1 753 Kč –40 % 1 051,80 Kč 1 272,70 Kč včetně DPH
Glass Polish 5L
Akce Výprodej
1 753 Kč –40 %

Čistič skel a oken Glass Polish je snadno aplikovatelný tekutý krém vhodný pro dokonalé čištění a leštění skla v interiéru a exteriéru. Čistič skel a oken auta Glass Polish má velmi nízký obsah křídy, nezanechává stopy na gumových obrubách a těsněních. Tento čistič skel a oken výrazně zlepšuje stírání stěračů. Aplikace čističe skel a oken Glass Polish je velmi rychlá a jednoduchá, natřete na povrch a po zaschnutí rozleštěte utěrkou na sklo, docílíte perfektního výsledku.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu