3 hodnocení

Fra Ber - X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut a světla

X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut a světla, keramické povrchy, plastové díly i solární panely. X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut je vyrobený ze surovin nejnovější generace s dlouhodobým účinkem. Jeho aktivní složky pronikají do mikro pórů povrchu a vytvářejí ochranu, která napomáhá rychle odvádět vodu, čímž zabrání hromadění nečistot a usnadní čištění povrchů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89055
Značka: Fra Ber
603 Kč –40 % 361,80 Kč 437,80 Kč včetně DPH
X protector
Akce Výprodej
603 Kč –40 %

X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut a světla, keramické povrchy, plastové díly i solární panely. X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut je vyrobený ze surovin nejnovější generace s dlouhodobým účinkem. Jeho aktivní složky pronikají do mikro pórů povrchu a vytvářejí ochranu, která napomáhá rychle odvádět vodu, čímž zabrání hromadění nečistot a usnadní čištění povrchů. X-Protector dlouhodobá ochrana pro skla aut na šikmém povrchu poskytuje samočisticí účinek.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu