3 hodnocení

Fra Ber - Deep intenzivní čistící prostředek pro širokou škálu povrchů

Deep intenzivní čistící prostředek pro širokou škálu povrchů je vhodný pro použití v mycích a sušících strojích. Deep je vhodný i pro všechny povrchy, které nejsou odolné vůči zásadám. Deep intenzivní čistící prostředek svým vysokým účinkem spontánně rozpouští nečistoty, mastnotu, oleje a tuk a urychluje tak čištění. Deep je vhodný také pro linoleum, kaučuk, přírodní a umělé vápencové podlahy jako např. mramor.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88909
Značka: Fra Ber
1 046 Kč 1 265,70 Kč včetně DPH
Deep
Tip

Deep intenzivní čistící prostředek pro širokou škálu povrchů vhodný pro použití v mycích a sušících strojích. Deep je vhodný i pro všechny povrchy, které nejsou odolné vůči zásadám. Deep intenzivní čistící prostředek svým vysokým účinkem spontánně rozpouští nečistoty, mastnotu, oleje a tuk a urychluje tak čištění. Deep je vhodný také pro linoleum, kaučuk, přírodní a umělé vápencové podlahy jako např. mramor.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu