Neohodnoceno

Čistič na kůži Det Leather

Hydratační čistič pro interiér a sedačky z pravé kůže, s parfemací, vhodný pro všechny typy automobilů. Specifický přípravek na čištění a hloubkové čištění kožených sedadel. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88424
Značka: Fra Ber
132 Kč 160 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

Hydratační čistič pro interiér a sedačky z pravé kůže, s parfemací, vhodný pro všechny typy automobilů. Specifický přípravek na čištění a hloubkové čištění kožených sedadel. Doporučujeme nejprve vyčistit produktem Det Leather a následně ošetřit kondicionérem Cream Leather, který dodává kůži hladkost a pružnost.

Kožený interiér vozidla ošetřený těmito dvěma kroky bude čistý a ošetřený na dlouhou dobu.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.