2 hodnocení

Aqua Sany Kid

Dávkovač koncentrované tekuté dezinfekce na povrchy. Virucidní, baktericidní a fungicidní (CE schválení zdravotnického zařízení). Jednoduchá a ekonomická aplikace formou aerosolové mlhoviny. Účinný také proti Coronavirům. Mobilní verze dávkovače s nízkou hmotností a perfektní mobilitou.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89450
Značka: Aquarama
30 864 Kč 37 345,40 Kč včetně DPH
Kategorie: Interiérová dezinfekce Aqua Sany
Položka byla vyprodána…

Dávkovač koncentrované tekuté dezinfekce na povrchy. Virucidní, baktericidní a fungicidní (CE schválení zdravotnického zařízení). Jednoduchá a ekonomická aplikace formou aerosolové mlhoviny. Účinný také proti Coronavirům.

Technické parametry chemického produktu určeného pro Aqua Sany:
Čistící a dezinfekční prostředek na povrchovou dezinfekci s certifikací dle EN a registrovaný v seznamu VAH / IHO. Neobsahuje aldehydy, fenoly a metalorganicky
aktivní složky. Bez zápachu, aktivní čistič, vyschne aniž by zanechal fleky či jiné stopy. Je účinný proti gram-pozitivním a gram-negativním bakteriím, mikrobům, virům s nebo bez membrány (virucidní včetně HIV, HBV, HCV, Adenovirus a Poliovirus). Certifikovaný také pro potravinářský průmysl.

Aplikační pole:
K čištění a dezinfekci automobilů, nákladních automobilů, vysokozdvižných vozíků a omyvatelných povrchů obecně. Nepoužívejte na povrchy citlivé na alkálie nebo povrchy ošetřené jednokomponentním voskem. Vhodné zejména pro oblast zdravotnictví (nemocnice, pečovatelské domy, zdravotnická zařízení, ambulance), školství, kanceláře, veřejná hygiena (sportovní zařízení, kadeřnictví a salóny krásy, školy), potravinářský průmysl, stravovací provozy (restaurace, bary, hotely, gastronomie, zmrzlinárny, prodejní stánky).

Vzhledem k enormní poptávce po dezinfekčních zařízeních nás prosím kontaktujte pro informaci o termínu dodání, závisí na aktuálních možnostech výrobce,  více informací na info@iwash.cz

Technické parametry Aqua Sany Kid:

• Antibakteriální rozprašovací dezinfekční zařízení
• Kompresor 2 bary
• Snadná manipulace díky nízké hmotnosti a zmenšeným rozměrům
• Rychlý a pohodlný pohyb kolem předmětů
• Včetně 7 m elektrického kabelu, 6 m spirálové hadice
• Kompaktní, snadno ovladatelný, snadno použitelný

Jak aplikovat:
1. Vyjměte pistoli Aqua Sany-Kid
2. Naneste produkt na vnitřní plochy a nechte působit 1 až maximálně 5 minut
3. Setřete plochy vlhkým hadrem
4. Vyvětrejte auto před jeho použitím
5. Buďte opatrní, abyste nenanesli produkt do očí a na kůži

Cena produktu závisí na jeho výbavě, uvedená jednotková cena je minimální cena, k této částce bude připočteno případné další příslušenství a doplňkové vybavení. Více informací a cenovou nabídku Vám rádi poskytneme na info@iwash.cz 

Přední italský výrobce mycích technologií s dlouholetou tradicí a silným finančním zázemím. V posledních letech se stává stále silnějším i na náročných trzích Švýcarska nebo Francie. Díky progresivní výrobě a modernímu vybavení je Aquarama schopna pružně reagovat na požadavky měnícího se trhu a především zákazníků. Je vlastník mnoha patentů, který jde neustále vpřed s vývojem novinek. V kategoriích mycí linky a mycí boxy vám představujeme jednotlivé mycí technologie.

Nyní uvádí na evropský trh revoluční dávkovače koncentrované tekuté dezinfekce na povrchy Aqua Sany. Jejich virucidní, baktericidní a fungicidní účinek podléhá CE schválení zdravotnického zařízení. Jednoduchá a ekonomická aplikace formou aerosolové mlhoviny je ve srovnání s konkurenčními produkty obrovskou výhodou, která šetří čas i peníze.

AquaramaLogo

Zpět do obchodu