Zirconite Paint Protection System

Komplexní řada výrobků s nanotechnologií

Zirconite Paint Protection System nabízí celé portfolio hi-tech ochranných povlaků určených zejména pro profesionální použití. Výrobky v sobě zahrnují a kombinují vlastnosti křemičitých ochran, PTFE a akrylových pryskyřic. Jsou vytvořené tak, aby přilnuly (na nano úrovni) k rozsáhlé řadě různých povrchů, jako jsou laky, sklolamináty, sklo, chrom, hliník, kůže a rozličné tkaniny, včetně přírodních materiálů. Chrání před poškrábáním, UV zářením, vlivy počasí včetně velkých extrémů, odolný vůči agresivní chemii i korozi. Ošetřeným povrchům dodává hydrofobní efekt, vysoký lesk a vzhled jako ze showroomu.

Produkty Zirconite Paint Protection System jsou vhodné k použití nejenom v automobilovém průmyslu, ale také v železničním, lodním a leteckém sektoru, kde zvýšená odolnost, trvanlivost a zlepšení fyzikálních vlastností povrchu poskytuje nezanedbatelné výhody. Velké letecké společnosti a výrobci jachet již nyní používají nano produkty ke zvýšení výkonu, zlepšení účinnosti paliva a snížení nákladů na údržbu.

Přehled produktů Zirconite

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení