Keramické povlaky INNOVACAR s nanotechnologií

Nejpokročilejší ochrana laku, keramické povlaky od INNOVACAR s nanotechnologií.

V oblasti ochrany karoserie, laku i dalších materiálů zaujímají významné místo keramické povlaky s nanotechnologií. Prvotřídní kvalitu přinášejí povlaky SINH od Innovacar, jejich nanotechnologická ochrana může trvat přibližně 48 až 56 měsíců (75 000 km nebo až 72 ručních / 60 automatických mytí).

Nanotechnologie je zdaleka nejpokročilejší a nejtechnologičtější ze všech ochranných úprav automobilů a lze ji aplikovat pomocí specifických produktů na všechny povrchy, jako jsou karoserie, lak, plast, guma, kůže, textil, sklo i kola. Fungují na molekulární úrovni tak, že se přichytí na povrch a vytvoří ochrannou vrstvu, která je mnohem odolnější než vosky a polishe. Poskytují větší odolnost vůči UV záření, nečistotám a znečištění, vysokým teplotám, kyselým a zásaditým produktům a mohou omezit vznik mikroškrábanců způsobených nesprávným mytím, v případě, že se dodrží doporučená následná péče. Nejlepší keramické povlaky s nanotechnologií vám nyní nabízíme také v sortimentu iWash.

Produkty jsou vhodné výhradně pro profesionální použití, jsou k dispozici pouze pro certifikované partnery.

Pro více informací nás kontaktujte na info@iwash. 

Certifikovanou aplikaci pro vaše vozidlo doporučujeme ve společnosti Ruční mytí Plus: https://rucnimytiplus.cz/ochrana-laku

Zpět do obchodu