3 hodnocení

Xpert-60 - Nano Express Wax nano vosk na auto

Vosk na auto Nano Express Wax používá jedinečnou voskovou formuli založenou na karnaubě a nanotechnologii, která poskytuje rychlé a snadné leštění. Tímto voskem na auto navoskujete celé auto za méně než 30 minut! Voskovaný lak má vysoký lesk. Nano Express Wax je vysoce odolný vosk na auto, odpuzuje nečistoty, špínu, vodu a zajišťuje snadné následné čištění. Balení: 1000 ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88889
231 Kč 280 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
Hmotnost: 1 kg
Xpert 60 Express Wax 500ml bottles no reflection
Akce Výprodej

Vosk na auto Nano Express Wax používá jedinečnou voskovou formuli založenou na karnaubě a nanotechnologii, která poskytuje rychlé a snadné leštění. Tímto voskem na auto navoskujete celé auto za méně než 30 minut! Voskovaný lak má díky carnaubě vysoký lesk. Nano Express Wax s carnaubou je vysoce odolný vosk na auto, odpuzuje nečistoty, špínu, vodu a zajišťuje snadné následné čištění. Balení: 1000 ml.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu