4 hodnocení

Xpert-60 - Nano Express Wax nano vosk na auto

Vosk na auto Nano Express Wax používá jedinečnou voskovou formuli založenou na karnaubě a nanotechnologii, která poskytuje rychlé a snadné leštění. Tímto voskem na auto navoskujete celé auto za méně než 30 minut! Voskovaný lak má vysoký lesk. Nano Express Wax je vysoce odolný vosk na auto, odpuzuje nečistoty, špínu, vodu a zajišťuje snadné následné čištění. Balení: 1000 ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88889
385 Kč –40 % 231 Kč 279,50 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
Hmotnost: 1 kg
Xpert 60 Express Wax 500ml bottles no reflection
Akce Výprodej
385 Kč –40 %

Vosk na auto Nano Express Wax používá jedinečnou voskovou formuli založenou na karnaubě a nanotechnologii, která poskytuje rychlé a snadné leštění. Tímto voskem na auto navoskujete celé auto za méně než 30 minut! Voskovaný lak má díky carnaubě vysoký lesk. Nano Express Wax s carnaubou je vysoce odolný vosk na auto, odpuzuje nečistoty, špínu, vodu a zajišťuje snadné následné čištění. Balení: 1000 ml.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu

Zpět do obchodu