2 hodnocení

X-line - Spumove Gel koncentrované gelové předmytí aut

Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel s patentovanou technologií. Složení koncentrovaného gelového předmytí Spumone Gel s dvojí silou je speciálně vyvinuto pro odstranění odolných nečistoty z ráfků, karoserie a silně znečištěných částí nákladních vozidel. Spumone Gel je vysoce koncentrovaný produkt bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel vytváří trvalou pěnu, která i v nejteplejších měsících pomalu zasychá a snadno se oplachuje.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89442
3 179 Kč 3 846,60 Kč včetně DPH
79736 FraBer Tanica Spumone
Novinka Mycí linka Ruční mycí box

Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel s patentovanou technologií. Složení koncentrovaného gelového předmytí Spumone Gel s dvojí silou je speciálně vyvinuto pro odstranění odolných nečistoty z ráfků, karoserie a silně znečištěných částí nákladních vozidel. Spumone Gel je vysoce koncentrovaný produkt bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel vytváří trvalou pěnu, která i v nejteplejších měsících pomalu zasychá a snadno se oplachuje, není ovlivněn tvrdou vodou. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel obsahuje zvlhčující a povrchově aktivní látky s biologickou odbouratelností podle nařízení 648/2004.

Koncentrované gelové předmytí vhodné pro následující použití:
• v automatických mycích systémech
• v samoobslužném mycím boxu
• pH: 14

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu