Neohodnoceno

X-line - Spumove Gel koncentrované gelové předmytí aut

Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel s patentovanou technologií. Složení koncentrovaného gelového předmytí Spumone Gel s dvojí silou je speciálně vyvinuto pro odstranění odolných nečistoty z ráfků, karoserie a silně znečištěných částí nákladních vozidel. Spumone Gel je vysoce koncentrovaný produkt bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel vytváří trvalou pěnu, která i v nejteplejších měsících pomalu zasychá a snadno se oplachuje.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89442
3 815 Kč 4 616 Kč včetně DPH
79736 FraBer Tanica Spumone
Novinka Tip Mycí linka Ruční mycí box

Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel s patentovanou technologií. Složení koncentrovaného gelového předmytí Spumone Gel s dvojí silou je speciálně vyvinuto pro odstranění odolných nečistoty z ráfků, karoserie a silně znečištěných částí nákladních vozidel. Spumone Gel je vysoce koncentrovaný produkt bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel vytváří trvalou pěnu, která i v nejteplejších měsících pomalu zasychá a snadno se oplachuje, není ovlivněn tvrdou vodou. Koncentrované gelové předmytí Spumone Gel obsahuje zvlhčující a povrchově aktivní látky s biologickou odbouratelností podle nařízení 648/2004.

Koncentrované gelové předmytí vhodné pro následující použití:
• v automatických mycích systémech
• v samoobslužném mycím boxu
• pH: 14

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení