4 hodnocení

X-line - Spumone Hyper hybridní aktivní pěna pro mytí aut

Hybridní koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, nejsilnější produkt pro bezdotykové mytí. Složení aktivní pěny pro mytí aut Spumone Hyper s dvojí koncentrací vytváří bohatou a vytrvalou hybridní pěnu tvořenou mikrobublinkami, které ulpívají na povrchu po dlouhou dobu a odstraňují i ty nejodolnější nečistoty z karoserie, těsnění, plastových dílů a ráfků. Aktivní pěna pro mytí aut Spumone Hyper je vhodná pro bezdotykové systémy, mycí linky i samoobslužné mycí boxy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89524
3 866 Kč 4 677,90 Kč včetně DPH
FraBer Tanica Spumone Hyper
Novinka Mycí linka Ruční mycí box

Hybridní koncentrovaná aktivní pěna pro mytí aut, nejsilnější produkt pro bezdotykové mytí. Složení aktivní pěny pro mytí aut Spumone Hyper s dvojí koncentrací vytváří bohatou a vytrvalou hybridní pěnu tvořenou mikrobublinkami, které ulpívají na povrchu po dlouhou dobu a odstraňují i ty nejodolnější nečistoty z karoserie, těsnění, plastových dílů a ráfků. Aktivní pěna pro mytí aut Spumone Hyper je vhodná pro bezdotykové systémy, mycí linky i samoobslužné mycí boxy. Aditivní s antikorozními činidly a bez přidaného NTA a hydroxidu sodného. Zanechává lesklý povrch. Obsahuje povrchově aktivní látky s biologickou odbouratelností podle nařízení 648/2004.

Aktivní pěna pro mytí aut vhodná pro následující použití:
• v automatických mycích systémech
• v samoobslužném mycím boxu
• pro bezdotykové mytí
• vytváří bohatou hybridní pěnu
• pH: 14

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu