Neohodnoceno

Fra Ber - Quick Wax Plus vysoce koncentrovaný vosk na auto

Vysoce koncentrovaný vosk na auto s vysokým výkonem a skvělou cenou. Vosk na auto Quick Wax Plus zanechává povrch lesklý a ošetřený. Rychle rozbíjí vodní závoj a okamžitě odvádí kapky. V létě tento vosk na auto eliminuje halo efekt. Dlouhodobá ochrana a lesk. Je vhodný zejména pro tvrdé a osmotické vody.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88302 88301 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
1 020 Kč 4 800 Kč od 1 020 Kč 1 234 Kč včetně DPH 5 808 Kč včetně DPH od 1 234 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
Quick Wax Plus
Mycí linka

Vysoce koncentrovaný vosk na auto s vysokým výkonem a skvělou cenou. Vysoce koncentrovaný vosk na auto Quick Wax Plus zanechává povrch lesklý a ošetřený. Rychle rozbíjí vodní závoj a okamžitě odvádí kapky. V létě tento vosk na auto eliminuje halo efekt. Dlouhodobá ochrana a lesk. Tento vysoce koncentrovaný vosk na auto je vhodný zejména pro tvrdé a osmotické vody.

Vysoce koncentrovaný vosk na auto vhodný pro následující použití:

• v portálové mycí lince

• pH: 4,8

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.