2 hodnocení

Fra Ber - Lustrawax S10 vosk na auto s nano technologií

Ochranný vosk na auto s nanotechnologií, který ochrání vozidlo až jeden rok. Vosk na auto Lustrawax vytváří na vozidle dlouhotrvající ochranný film, který jej chrání před povětrnostními vlivy, jako jsou kyselé deště, slunce, sůl atd. Můžete cestovat do jakéhokoliv počasí v klidu a v naprostém bezpečí, aniž byste museli starat, že lesk vašeho vozidla je ohrožen. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Skladem (2 ks) Zvolte variantu
Kód: 88198 88197 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
628 Kč 1 796 Kč od 628 Kč 760 Kč včetně DPH 2 173 Kč včetně DPH od 760 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
Lustrawas S10
Akce Výprodej Mycí linka

Ochranný vosk na auto s nanotechnologií, který ochrání vozidlo až jeden rok. Vosk na auto s nanotechnologií Lustrawax vytváří na vozidle dlouhotrvající ochranný film, který jej chrání před povětrnostními vlivy, jako jsou kyselé deště, slunce, sůl atd. Můžete cestovat do jakéhokoliv počasí v klidu a v naprostém bezpečí, aniž byste museli starat, že lesk vašeho vozidla je ohrožen, tento vosk na auto s nanotechnologií vyřeší vše za vás. Vosk na auto chrání také plastové a hliníkové části karoserie a dává jim hladký vzhled s hedvábným efektem. 

Vosk na auto s nanotechnologií vhodný pro následující použití:

• v portálové mycí lince

• lze aplikovat ručně houbou

• pH: 7,2

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu