2 hodnocení

Fra Ber - Cera Brilliant UV vosk na auto

Vosk na auto bez přídavku mastných chemických látek, teflonu, silikonu, karnaubského vosku a polymerů. Vosk na auto Cera Brilliant UV snadno vytváří perlový efekt, umožňuje dokonalé sušení a zanechává transparentní lesklý film, který se aktivuje působením slunečního záření (UV záření). 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88030
Značka: Fra Ber
1 496 Kč –40 % 897,60 Kč 1 086,10 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
Brilliant UV 1
Akce Výprodej Mycí linka
1 496 Kč –40 %

Vosk na auto bez přídavku mastných chemických látek, teflonu, silikonu, karnaubského vosku a polymerů. Vosk na auto Cera Brilliant UV snadno vytváří perlový efekt, umožňuje dokonalé sušení a zanechává transparentní lesklý film, který se aktivuje působením slunečního záření (UV záření). Vosk na auto Cera Brilliant UV dodává povrchu zářivý lesk, který je nesrovnatelný s jakýmkoliv běžným konzervačním voskem. Nechává lak, hliníkové a plastové díly silně zářit. Nemastné složení tohoto vosku na auto vytváří suchý film, je vhodný pro použití s chemicko-fyzikálními a biologickými ČOV.

Vosk na auto Cera Brilliant UV s ochranou proti UV záření je vhodný pro následující použití:

• v portálové mycí lince

• vytváří nízkou pěnu

• pH: 5,1

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu