Neohodnoceno

Wolf´s - Hyper Glaze vosk na auto s carnaubou

Vosk na auto s karbaubou Hyper Glaze je skutečný jednokrokový produkt určený k odstranění přetížení povrchu, čištění, vyplnění lehkých vírů a ochraně laku v jednom kroku. Vosk na auto Hyper Glaze je vyrobený z nejlepší brazilské karnauby pro hluboký, mokrý lesk, v kombinaci s akrylovými polymery a pro dlouhotrvající ochranu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88734
Značka: Wolf´s
475 Kč 575 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto

Vosk na auto s karnaubou Hyper Glaze je skutečný jednokrokový produkt určený k odstranění přetížení povrchu, čištění, vyplnění lehkých vírů a ochraně laku v jednom kroku. Vosk na auto Hyper Glaze je vyrobený z nejlepší brazilské karnauby pro hluboký, mokrý lesk, v kombinaci s akrylovými polymery a pro dlouhotrvající ochranu. Tato hybridní glazura dodá vašemu vozidlu vynikající lesk s trvanlivostí od 3 do 6 měsíců, docílí lepších výsledků než konvenční vosky na auto. Hyper Glaze, vosk na auto s karnaubou bezpečný pro všechny typy moderních laků.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big