1 hodnocení

Marta la Farfalla Silver Water - vůně do auta / vonný motýlek

Vůně do auta / vonný motýlek s parfemací Silver Water. Tato svěží a sportovní, energická a dynamická vůně do auta okamžitě přenáší pocit intenzivní svěžesti, díky vůni připomínající moře. Její přetékající energie se uvolní prostřednictvím esence máty peprné a levandule, která evokuje pěnivé vlny na moři. Obklopující střední tóny jasmínu, santalového dřeva a pižma nechávají mysl bloudit v představě intenzivního pohledu na vířící vody. Výbuch energie, která je i pozváním k opuštění městského provozu a zatouláním se s Vaší myslí na dosah irské krajiny, pozváním k obdivování olověného moře, zrcadla odrážející oblohu Irska v podzimní den. Složení šíří vitalitu a odhaluje šumivý, intenzivní a smyslný charakter.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88983
Značka: Marta by Fra Ber
68 Kč 82,30 Kč včetně DPH
Kategorie: Vůně do auta
Hmotnost: 0.1 kg

Exkluzivní vůně do auta s italskými a francouzskými esencemi. Autentický a inovační design chráněný autorským právem. Zadní strana motýla navržena tak, aby se zvýšila plocha obtékaná vzduchem a tím zvýšila účinnost šíření vůně do prostoru. Intenzitu je možno regulovat zvýšením nebo snížením teploty vzduchu proudícího z ventilátoru. Teplý vzduch zvyšuje uvolňování vůně, při zapnuté klimatizaci se uvolňování snižuje. Díky svému složení je vůně do auta Marta la Farfalla pružná a lehká. Vůně do auta Marta la Farfalla nezanechává žádné mastné stopy na rukou nebo automobilových dílech.

Tato svěží a sportovní, energická a dynamická vůně do auta okamžitě přenáší pocit intenzivní svěžesti, díky vůni připomínající moře. Její přetékající energie se uvolní prostřednictvím esence máty peprné a levandule, která evokuje pěnivé vlny na moři. Obklopující střední tóny jasmínu, santalového dřeva a pižma nechávají mysl bloudit v představě intenzivního pohledu na vířící vody. Výbuch energie, která je i pozváním k opuštění městského provozu a zatouláním se s Vaší myslí na dosah irské krajiny, pozváním k obdivování olověného moře, zrcadla odrážející oblohu Irska v podzimní den. Složení šíří vitalitu a odhaluje šumivý, intenzivní a smyslný charakter.

S vůní do auta Marta la Farfalla zažijete příjemný, dlouhotrvající pocit svěžesti, neváhejte vyzkoušet i další produkty z řady Marta.

Marta, neodolatelné parfémy nejen pro vaše vozidlo. Parfém do auta Marta la Farfalla ve tvaru motýlka, který pro vložení k větracím otvorům vozidla uvolňuje vůni, osvěžovače vzduchu ve spreji nebo difuzéry s tyčinkami pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany, vonné karty pro malé místnosti, zásuvky, skříně, botníky, auta atd.

Tipy na originální dárky vhodné pro každou příležitost.

Marta-Logo-20191216-320px_small

 

Zpět do obchodu