3 hodnocení

Xpert-60 - Universal Cleaner univerzální čistič na auto

Skutečně univerzální čistič! Bezpečně čistí jakékoli lakované povrchy, plast, vinyl, textilie, kov, gumu atd. Ideální pro čistění bez vody! Univerzální čistič Xpert-60 efektivně a rychle odstraňuje nečistoty a špínu. Vysoce účinná formule tohoto univerzálního čističe dokonce odstraňuje zaschlé zbytky hmyzu, houževnaté nečistoty na čalounění i skle.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88421
215 Kč 260 Kč včetně DPH
Universal Cleaner
Akce Výprodej

Skutečně univerzální čistič! Bezpečně čistí jakékoli lakované povrchy, plast, vinyl, textilie, kov, gumu atd. Ideální pro čistění bez vody! Univerzální čistič Xpert-60 efektivně a rychle odstraňuje nečistoty a špínu. Vysoce účinná formule tohoto univerzálního čističe dokonce odstraňuje zaschlé zbytky hmyzu, houževnaté nečistoty na čalounění i skle. Univerzální čistič pro všechny povrchy vozidla.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu