3 hodnocení

Xpert-60 - Universal Cleaner univerzální čistič na auto

Skutečně univerzální čistič! Bezpečně čistí jakékoli lakované povrchy, plast, vinyl, textilie, kov, gumu atd. Ideální pro čistění bez vody! Univerzální čistič Xpert-60 efektivně a rychle odstraňuje nečistoty a špínu. Vysoce účinná formule tohoto univerzálního čističe dokonce odstraňuje zaschlé zbytky hmyzu, houževnaté nečistoty na čalounění i skle.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88421
311 Kč –40 % 186,60 Kč 225,80 Kč včetně DPH
Universal Cleaner
Akce Výprodej
311 Kč –40 %

Skutečně univerzální čistič! Bezpečně čistí jakékoli lakované povrchy, plast, vinyl, textilie, kov, gumu atd. Ideální pro čistění bez vody! Univerzální čistič Xpert-60 efektivně a rychle odstraňuje nečistoty a špínu. Vysoce účinná formule tohoto univerzálního čističe dokonce odstraňuje zaschlé zbytky hmyzu, houževnaté nečistoty na čalounění i skle. Univerzální čistič pro všechny povrchy vozidla.

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu

Zpět do obchodu