2 hodnocení

X-line - Defender leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk

Leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk s vodoodpuzujícím efektem. Středně pěnivá leštěnka na auto obsahující fluoropolymerní technologií. Vytváří ochranu laku až na 30 dnů, zrcadlový lesk, biologicky rozložitelná, parfémovaná, s patentovanou UV ochranou a fluoropolymerová technologií, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89391
1 766 Kč 2 137 Kč včetně DPH
X defender
Mycí linka

Leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk s vodoodpuzujícím efektem. Středně pěnivá leštěnka na auto obsahující fluoropolymerní technologií. Vytváří ochranu laku až na 30 dnů, zrcadlový lesk, biologicky rozložitelná, parfémovaná, s patentovanou UV ochranou a fluoropolymerová technologií, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů. Leštěnka na auto nové generace.

Leštěnka na auto vhodná pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• vhodná pro bezdotykové mytí

• vhodná pro ruční mytí

• vhodná pro motocykly

• vytváří nízkou pěnu

• pH: 7

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu