2 hodnocení

X-line - Defender leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk

Leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk s vodoodpuzujícím efektem. Středně pěnivá leštěnka na auto obsahující fluoropolymerní technologií. Vytváří ochranu laku až na 30 dnů, zrcadlový lesk, biologicky rozložitelná, parfémovaná, s patentovanou UV ochranou a fluoropolymerová technologií, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89391
1 845 Kč 2 232 Kč včetně DPH
X defender
Mycí linka

Leštěnka na auto pro ultra vysoký lesk s vodoodpuzujícím efektem. Středně pěnivá leštěnka na auto obsahující fluoropolymerní technologií. Vytváří ochranu laku až na 30 dnů, zrcadlový lesk, biologicky rozložitelná, parfémovaná, s patentovanou UV ochranou a fluoropolymerová technologií, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů. Leštěnka na auto nové generace.

Leštěnka na auto vhodná pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• vhodná pro bezdotykové mytí

• vhodná pro ruční mytí

• vhodná pro motocykly

• vytváří nízkou pěnu

• pH: 7

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení