Neohodnoceno

Wolf´s - Glass Guard renovátor na skla a okna aut

Čelní skla a okna se časem poškrábají a získají mikrotrhliny, což výrazně snižuje jejich schopnost odpuzovat a odvádět vodu i viditelnost. Glass Guard je speciální renovátor a těsnící přípravek na skla a okna aut, který zajistí renovaci povrchu skla, díky čemuž voda odtéká ze skel rychle jako nikdy předtím, výrazně se zlepší vidění při jízdě v dešti a snižuje potřebu používání stěračů.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88751
Značka: Wolf´s
1 080 Kč 1 307 Kč včetně DPH

Čelní skla a okna se časem poškrábají a získají mikrotrhliny, což výrazně snižuje jejich schopnost odpuzovat a odvádět vodu i viditelnost. Glass Guard je speciální renovátor a těsnící přípravek na skla a okna aut, který zajistí renovaci povrchu skla, díky čemuž voda odtéká ze skel rychle jako nikdy předtím, výrazně se zlepší vidění při jízdě v dešti a snižuje potřebu používání stěračů. Renovátor na skla a okna aut Glass Guard zajisté bezpečné cestování, perfektní průhlednost skel vozidla, rychlý odvod vody. Renovátor skla a okna aut Glass Guard má snadnou a rychlou aplikaci a dlouhou trvanlivost.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Produkty s nanotechnologií i karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big