5 hodnocení

Wolf´s - Blue Moon karnaubský vosk na auto

Blue Moon je tekutý karnaubský vosk na auto, který chrání vaše auto před drsnými podmínkami a povětrnostními vlivy. Karnaubský vosk na auto Blue Moon zanechá vysoký lesk na jakémkoli povrchu. Odolnost tohoto vosku na auto je jeho velkou předností, zaručuje ochranu na 4-6 měsíců za každodenních jízdních podmínek.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: 88733
Značka: Wolf´s
518 Kč 627 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
liquid wax, blue moon
Akce Výprodej

Blue Moon je tekutý karnaubský vosk na auto, který chrání vaše auto před drsnými podmínkami a povětrnostními vlivy. Karnaubský vosk na auto Blue Moon zanechá vysoký lesk na jakémkoli povrchu. Karnaubský vosk na auto Blue Moon doporučujeme pro všechny typy moderních laků s výjimkou matných. Odolnost tohoto vosku na auto je jeho velkou předností, zaručuje ochranu na 4-6 měsíců za každodenních jízdních podmínek.

Špičkové produkty péče o automobil pro profesionální použití v mycích centrech a detailerských studiích. Auto šampony a čistící prostředky, leštící produkty pro ruční i strojové použití. Keramické povlaky pro dlouhodobou ochranu laku. Produkty s nanotechnologií i s karnaubským voskem.

wolfs_chemicals_logo big

Zpět do obchodu